Reason

Reason 6.0.1

Twój wirtualny stojak na studia

Zalety

  • Kompletne narzędzie do produkcji muzyki
  • Integruje się z innym sprzętem i oprogramowaniem

Wady

  • Nie dla początkujących

Doskonały
9

Poważna produkcja muzyki wymaga poważnych narzędzi. Powód zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby skonfigurować własną wirtualną muzykę na komputerze: syntezator, arpeggiator, sekwencer i mikser z rowkiem.

Syntezator Reason zawiera sześć typów oscylatorów, cztery różne filtry, krokowy sekwenser i modułową matrycę. Monofoniczny arpeggiator może grać w wielu trybach i zawiera sekcję wzorów. Byłem także pod wrażeniem sekwencera Reason, który zawiera wiele pasów ruchu, automatyzację wektorową i dedykowane typy urządzeń. Mikser 32-kanałowy uzupełnia zestaw potężnych narzędzi.

Powód nie jest dla początkujących i jest to oczywiste w momencie, gdy otwierasz aplikację. Jeśli jednak masz wiedzę na temat produkcji muzycznej, powita Cię bogactwo dostępnych narzędzi i elastyczność, którą dają ci podczas pracy z muzyką i dźwiękami.

Powód można łatwo zintegrować z innym oprogramowaniem i sprzętem, z którego już korzystasz, co czyni go wszechstronnym wyborem.

Jeśli poważnie zajmujesz się produkcją muzyczną, Reason jest narzędziem, którego potrzebujesz.

Nagrywanie dźwięku: Uchwyć swoje pomysły za pomocą minimalnych kliknięć myszą i akcji menu - w wersji 6 wprowadzono nieograniczoną ilość ścieżek na dysku twardym i solidne nagranie dźwiękowe w Reason. Więcej dźwięków: Dołączony bank Factory Sound został rozszerzony o tysiące nowych łatek i pętli dla instrumentów Reason i setek poprawek dla nowych efektów Pulveriser, Echo i Alligator. Odnalezienie dźwięku nigdy nie było łatwiejsze. Rozciągnięcie czasu i transpozycja audio: dzięki naszemu legendarnemu, nieniszczącemu odcinkowi czasu, możesz nagrać pierwszy i wybrać swoje tempo później. A dzięki zupełnie nowej transpozycji audio możesz nawet nagrać pierwszy i zmienić klucz później. Zmień tempo utworu, a dźwięk podąża za nim. Nieniszcząca zmiana wysokości dźwięku za pomocą kliknięcia myszą. Aby uzyskać więcej informacji, pełne szczegóły Reason 6 są dostępne tutaj.

Zmiany

  • Nagrywanie dźwięku: Uchwyć swoje pomysły za pomocą minimalnych kliknięć myszą i akcji menu - w wersji 6 wprowadzono nieograniczoną ilość ścieżek na dysku twardym i solidne nagranie dźwiękowe w Reason. Więcej dźwięków: Dołączony bank Factory Sound został rozszerzony o tysiące nowych łatek i pętli dla instrumentów Reason i setek poprawek dla nowych efektów Pulveriser, Echo i Alligator. Odnalezienie dźwięku nigdy nie było łatwiejsze. Rozciągnięcie czasu i transpozycja audio: dzięki naszemu legendarnemu, nieniszczącemu odcinkowi czasu, możesz nagrać pierwszy i wybrać swoje tempo później. A dzięki zupełnie nowej transpozycji audio możesz nawet nagrać pierwszy i zmienić klucz później. Zmień tempo utworu, a dźwięk podąża za nim. Nieniszcząca zmiana wysokości dźwięku za pomocą kliknięcia myszą. Aby uzyskać więcej informacji, pełne szczegóły Reason 6 są dostępne tutaj.
Reason

Download

Reason 6.0.1

Opinie użytkowników o Reason